Захист на вікна від дітей

Ручки Анти-дітки Блокіратори на вікна

Ручки "Анти-дітки"

Блокіратори на вікна

 

     Для чого потрібна дитяча захист на вікна пояснювати батькам немає потреби, а от що вона з себе представляє і які можуть бути її варіації? Компанія "Блісс" пропонує мамам і татам познайомитися з зарекомендували себе способами захисту вікон від дитячої непосидючості! У нас ви зможете не тільки замовити установку і сам захисний механізм, але й купити всю комплектацію (у разі заміни деталей або самостійного монтажу). З усіх питань телефонуйте до нас і уточнюйте, будемо раді підказати і допомогти! Телефони для зв'язку: (044) 383-69-60, (098) 211-77-84, (096) 703-85-03

Захист на вікна від дітей є необхідним атрибутом сучасного будинку, котеджу або квартири. Адже цікаві малюки часто норовлять подивитися у відкрите навстіж вікно, як правило, це відбувається на висоті в декілька поверхів. Подібні витівки дитини небезпечні, тому установка дитячих замків на вікна є актуальною і затребуваною послугою сьогодні.
 

Чому захист на пластикові вікна від дітей так затребувана

Як зазначалося вище, безпека дитини, який живе в багатоповерховому будинку або приватному котеджі на 2-3 поверхи, повинна забезпечуватися за рахунок монтажу захисту на вікна. Головним елементом в цьому питанні виступає замок. Це виріб забезпечує першорядну захист дитини, який буде сидіти на підвіконні і визирати через віконний проріз з висоти.

Замки на вікна знадобляться всім жителям багатоповерхового будинку, у кого немає можливості відлучитися від дитини навіть на хвилину, турбуючись за його самостійне перебування біля вікна. Віконна стулка відкривається навіть дитиною від 2-х років без жодних проблем, але з встановленим замком, малюк вже не зможе так просто відкрити вікно.

Протимоскітні сітки забезпечують захист приміщення від зовнішньої пилу, дрібного сміття і комах. Такі пристосування на вікна не здатні забезпечити достовірну безпеку дитини, який буде сидіти на підвіконні. Блокіратори на вікна мають наступні переваги:

    • Надійністю. Знадобитися лише один раз встановити їх на вікно, щоб дитина була максимально захищена. Система блокування вікна не дозволить випасти з вікна навіть дорослій людині.

    • Зручністю у використанні. Ручка-антідетка або віконний замок, відрізняються простотою у використанні. Їх можна з легкістю відкрити ключем, який рекомендується зберігати подалі від дітей.

    • Швидкістю монтажу. Установка захисту на вікна від дітей відбувається протягом декількох хвилин.

    • Довгим експлуатаційним терміном. Подібна запірна фурнітура чудово функціонує і при належній експлуатації здатна прослужити не один сезон.

    • Естетичним дизайном. Дизайн в стилі мінімалізму у ручок-антідеток НЕ дисонує із зовнішнім виглядом віконного профілю будь-якого різновиду.

    • Компактним розміром. Запірний механізми на вікна виглядають непомітно, вони не псують зовнішній вигляд вікна.


Яка буває захист на вікна від дітей

Замки від дітей для віконного простору поділяються на такі види:

    • Замки БСЛ. Назва походить від англійського (Baby Safe Lоck) - це варіант 100% блокування всього отвору вікна. Такі замки відрізняються невеликими габаритами. Це замки маленького розміру, до яких покладаються ключі. Монтуються подібна запірна фурнітура внизу віконного профілю, це не заважає повністю відкрити вікно дна режим провітрювання.

    • Дитячі замки. Це замки невеликого розміру. Для них також передбачені ключі. Відкрити стулки вікна неможливо, це головна особливість даного виду замків.

    • Механізми блокування у вигляді троса. Такі запірні механізми монтуються на будь-який ПВХ-вікно. Кріпляться вони до рами і стулки, між якими простягають короткий трос.

    • Ручки з ключем. Класичний вид захисту на вікна від дітей. Використовуються дану фурнітуру не тільки для захисту дитини, але і від проникнення в приміщення вандалів.
 

Де в Києві замовити замок безпеки для пластикового вікна

Компанія Bliss займається виробництвом і установкою захисту на вікна від дітей. У Києві, це одна з небагатьох компаній, у якій можна замовити виготовлення і монтаж захисту на вікна будь-якого профілю. Ціна установки буде формуватися в залежності від обраного запірної фурнітури, її кількості і формату вікон.

Подібні аксесуари знадобляться для установки на вікна в лікарнях і госпіталях, навчальних і дошкільних закладах, а також закладах готельного типу.