Протизлом

Наш будинок - наша фортеця! Для того, щоб бути спокійним за надійність свого будинку і безпеку, необхідно потурбуватися про протизламний захист від можливих непрошених гостей. Як правило, закриті вікна в більшості випадків не є серйозною перешкодою для досвідченого зламщика.

как происходит взлом

Найчастіше порушник виймає вікно разом з рамою або розбиває вікно. Саме тому на вікна потрібно встановити додатковий захист - противовзломну фурнітуру

как происходит взлом

Є кілька способів захисту вікна від зламу:

1. Протизламна фурнітура - спеціальна фурнітура, яка має протизламні елементи по всьому периметру рами і стулки. Замикаючим елементом є грибовидна цапфа, виготовлена ​​зі спеціальної сталі. При замиканні вікна, вона входить в протизламну відповідну частину і перешкоджає віджиманню стулки від рами. Такі грибоподібні цапфи розташовані по всьому периметру стулки і рами вікна. Компанія Bliss встановлює противовзломную австрійську фурнітуру Мaco, яка вже близько шістдесяти років є лідером віконної фурнітури.

противовзломная цапфа

цапфа и ответки

2. Ручка з ключем (ручка-захист від повороту). Замість стандартної віконної ручки наша компанія використовує спеціально зламостійку з функцією замикання на ключ. Вона запобігає відкриття вікна навіть при розбитому склопакеті. Використовується ще як дитячий захист на вікна.

 

3. Протизламна ручка (ручка-захист від повороту). Вона має можливість блокування повороту при умисній спробі прокручування зовні.

 

Віконні ручки гарні як візуально, так і з функціональної точки зору. Характерне клацання при повороті ручки є підтвердженням того, що дані ручки забезпечують поліпшену безпеку вікон.

Ручки нового покоління укомплектовані елементами базової безпеки - це механізм блокування, який захищає від злому фурнітури зовні. Вбудований з'єднуючий елемент працює за принципом «механічного діода». Поворот ручки зсередини автоматично блокує фурнітуру і запобігає зламу вікна зовні. Якщо перевести вікно в режим провітрювання, механізм блокування з чітким клацанням фіксується в усіх положеннях віконної ручки. Звуковий сигнал свідчить про високу безпеку вікна.

цапфа

противовзломная ручка

4. Зламостійкий склопакет. Стандартний склопакет замінюється на склопакет з протиударною плівкою. Вона клеїться на зовнішнє скло з внутрішнього боку. При наявності такого склопакета потрапити до приміщення дуже складно і навіть при використанні спеціальних інструментів на це піде багато часу, а звичайний склопакет відразу ж розлетиться на шматки. Коли зловмисник намагатиметься розбити його, відповідно буде шуміти, що приверне увагу та патруль міліції. Відповідно цей метод зламу вкрай рідко використовується.

5. Фіксатор пропонує бюджетне рішення стійкості вікна до зламу. Щоб повністю зміцнити стулку від віджимання, потрібно встановити чотири фіксатори: два знизу і два зверху ближче до кутів. При повороті ручки фіксатора вони дуже легко знімаються з захисту. Використовується ще як дитячий захист на вікна.

Протизламний фіксатор - універсальний захист, який застосовується як у випадках необхідності захисту вікон, так і дверей. Використовується протизлам на дверях і вікнах з ПВХ дерева, алюмінієвих і сталевих конструкціях.

Противовзломный фиксатор

Протизламний фіксатор легкий в установці, доступний за ціною і не вимагає ремонту. Це захист, який купується раз і назавжди.

Протизлам використовується в декількох варіаціях:

- встановлення посередині рами надійного закриття вікна двері зсередини.

- встановлення протизламу в нижній частині вікна дозволяє відкинути поворотно-відкидне вікно, але його не можна відкрити.

Протизламний фіксатор так само використовується з зовнішньої сторони (наприклад, балконні двері) - можна вийти на балкон і закрити за собою двері. В даному випадку фіксатор буде служити і ручкою і способом закривання дверей.

Протизламний фіскатор - просто необхідна річ, особливо на нижніх поверхах. А на верхніх поверхах - це відмінний замок від дітей.

Ми пропонуємо Вашій увазі чотири типи протизламних фіксаторів:

Тип 1. Протизламний фіксатор Акpen.

Матеріал - сплав ЦАМ (цинк+алюміній+мідь).
Витримує 150 кг.
Буває з кнопкою і без кнопки.
Існує в білому та коричневому кольорах.
Протизламні властивості з кнопкою і без кнопки - ідентичні.
Суть кнопки - поворот ручки фіксатора можливий тільки при нажатій кнопці.

 

Тип 2. Протизламний фіксатор Penkid.

Матеріал - сплав ЦАМ (цинк+алюміній+мідь).
Витримує 250 кг.
Буває лише з кнопкою та замком.
Існує в білому, сірому та коричневому кольорах.
Суть кнопки - поворот ручки фіксатора можливий тільки при нажатій кнопці.
Суть замка - при зачиненому замку кнопка не нажимається. 
Так як фіксатор закривається на замок, можна його використовувати як дитячу безпеку на вікна.Тип 3. Протизламний фіксатор Акpen посилений.

Матеріал - сплав ЦАМ (цинк+алюміній+мідь).
Витримує 1000 кг.
Відрізняється від першого типу посиленим поворотним механізмом та грубшою ручкою повороту фіксатора.
Буває в білому та коричневому кольорах.Тип 4. Стальний фіксатор вікон від зламу.

Матеріал 5 мм сталь.
Буває в білому та коричневих кольорах.
Існує у двох видах кріплення на 2 та 3 шурупи. Шурупи комплектуються четвертим ступенем міцності.
Витримує 1800 кг.

 

Незалежно який фіксатор Ви виберете, їх потрібно ставити від 2 до 5 штук на 1 відкривну створку!

Металопластикові вікна від компанії Bliss не тільки володіють енергозберігаючими та антишумовими властивостями, але і припускають можливість встановлення протизламних модулів. Тому з нашими вікнами Вам буде тепло, не буде потрапляти шум з боку вулиці і Ви будете почувати себе в цілковитій безпеці.

Наша компанія хоче звернути Вашу увагу на те, що захист Вашого майна - це комплекс заходів, серед яких є встановлення противзломних елементів на вікнах, завдання яких лише утримати злочинців на деякий час.

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua