Протизлом

Наш будинок - наша фортеця! Для того, щоб бути спокійним за надійність свого будинку і безпеку, необхідно потурбуватися про противовзломний захист від можливих непрошених гостей. Як правило, закриті вікна в більшості випадків не є серйозною перешкодою для досвідченого зломщика.

как происходит взлом

Найчастіше порушник виймає вікно разом з рамою або розбиває вікно. Саме тому на вікна потрібно встановити додатковий захист - противовзломну фурнітуру

как происходит взлом

Є кілька способів захисту вікна від злому:

1. Протизломна фурнітура - спеціальна фурнітура, яка має протизламні елементи по всьому периметру рами і стулки. Замикаючим елементом є грибовидна цапфа, виготовлена ​​зі спеціальної сталі. При замиканні вікна, вона входить в протизломну відповідну частину і перешкоджає віджиманню стулки від рами. Такі грибоподібні цапфи розташовані по всьому периметру стулки і рами вікна. Компанія Bliss встановлює противовзломную австрійську фурнітуру Мaco, яка вже близько шістдесяти років є лідером віконної фурнітури.

противовзломная цапфа

цапфа и ответки

2. Ручка з ключем (ручка-захист від повороту). Замість стандартної віконної ручки наша компанія використовує спеціально взломостійку з функцією замикання на ключ. Вона запобігає відкриття вікна навіть при розбитому склопакеті. Використовується ще як дитячий захист на вікна.

3. Протизломна ручка (ручка-захист від повороту). Вона має можливість блокування повороту при умисній спробі прокручування зовні.

Віконні ручки гарні як візуально, так і з функціональної точки зору. Характерне клацання при повороті ручки є підтвердженням того, що дані ручки забезпечують поліпшену безпеку вікон.

Ручки нового покоління укомплектовані елементами базової безпеки - це механізм блокування, який захищає від злому фурнітури зовні. Вбудований з'єднуючий елемент працює за принципом «механічного діода». Поворот ручки зсередини автоматично блокує фурнітуру і запобігає злому вікна зовні. Якщо перевести вікно в режим провітрювання, механізм блокування з чітким клацанням фіксується в усіх положеннях віконної ручки. Звуковий сигнал свідчить про високу безпеку вікна.

 

цапфа

противовзломная ручка

4. Взломостійкий склопакет. Стандартний склопакет замінюється на склопакет з протиударною плівкою. Вона клеїться на зовнішнє скло з внутрішнього боку. При наявності такого склопакета потрапити до приміщення дуже складно і навіть при використанні спеціальних інструментів на це піде багато часу, а звичайний склопакет відразу ж розлетиться на шматки. Коли зловмисник намагатиметься розбити його, відповідно буде шуміти, що приверне увану та патруль міліції. Відповідно цей метод злому вкрай рідко використовується.

5. Фіксатор пропонує бюджетне рішення стійкості вікна до взлому. Щоб повністю зміцнити стулку від віджимання, потрібно встановити чотири фіксатора: два знизу і дві зверху ближче до кутів. При повороті ручки фіксатора вони дуже легко знімаються з захисту. Використовується ще як дитячий захист на вікна.

Протизламний фіксатор універсальний захист, який застосовується як у випадках необхідності захисту вікон, так і дверей. Використовується противовзлом на дверях і вікнах з ПВХ дерева, алюмінієвих і сталевих конструкціях.

Противовзломный фиксатор

Протизламний фіксатор легкий в установці, доступний за ціною і не вимагає ремонту. Це захист, яка купується раз і назавжди.

Фиксатор проотив взлома

Як правило на кожну стулку слід встановити по 4 противзлома.

Противзлом використовується в декількох варіаціях:

- Встановлення посередині рами надійного закриття вікна двері зсередини.

- Встановлення противзлома в нижній частині вікна дозволяє відкинути поворотно-відкидне вікно, але його не можна відкрити.

Протизламний фіксатор так само використовується з зовнішньої сторони (наприклад, балконні двері) - можна вийти на балкон і закрити за собою двері. В даному випадку фіксатор буде служити і ручкою і способом закривання дверей.

Протизламний фіскатор - просто необхідна річ, особливо на нижніх поверхах. А на верхніх поверхах - це відмінний замок від дітей.

Ми пропонуємо Вашій увазі два види протівовзломних фіксаторів - з кнопкою або замком. Кольори - білий і коричневий.

Статистические данные по взломам


Металопластикові вікна від компанії Bliss не тільки володіють енергозберігаючими та антишумовими властивостями, але і припускають можливість встановлення противзломних модулів. Тому з нашими вікнами Вам буде тепло, не буде потрапляти шум з боку вулиці і Ви будете почувати себе в цілковитій безпеці.

Наша компанія хоче звернути Вашу увагу на те, що захист Вашого майна - це комплекс заходів, серед яких є встановлення противзломних елементів на вікнах, завдання яких лише утримати злочинців на деякий час.

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua