Вікна

Як підібрати металопластиковое вікно саме для вашого будинку або квартири?

У наше століття нових технологій, звичайно, ж кожен хоче, щоб в його будинку було затишно і тепло. Пластикові вікна - це не данина моді, а дуже зручна і надійна атрибутика нашого будинку. Щоб вибрати собі вікно треба визначитися з тим, що ви хочете від цього пластикового вікна : шумо і теплоізоляцію, зручність в експлуатації і звичайно ж, щоб можна було додати необхідні аксесуари: дитячий захист на вікна, противозлом, фіксатор провітрювання і так далі.

Якщо хтось каже, що всі пластикові вікна однакові, то це не так. Всі вікна обсолютно різні. Замовляючи вікно ви, хочете, що б воно прослужило Вам дуже довго.
Тому слід звернути увагу на наступні:

  • Профільна система.
Чим товщі рама, тим краще теплоізоляція.
  • Склопакет.
Багато організацій пропонують додаткову опцію - нанесення тепловідбиваючі покриття. Це спеціальне покриття відштовхує з вуличною боку сонячні промені, а з домашнього - не дає охолоджуватися склу і не відбувається втрата тепла.
  • Фурнитура.
Витримування маси вікна і довговічність роботи механізмів.
  • Якість ущільнювальної гуми.
  • Монтаж. Та важливий чинник - це установка. Дуже багато проблем у подальшій експлуатації вікна: конструкція коштує не за рівнем, щілину між вікном і подоконіков, порожнеча під підвіконням і відливом в слідстві чого постійно дме взимку і т.д.
  • Наявність гарантійного та післягарантійного обслуговування в тій же компанії.
Згідно Ваших потреб і побажань компанія Bliss пропонує широкий асортимент якісного продукту і допоможе прийняти правильне рішення.
Виготовлення металопластикових конструкцій будь-якої складності з наступних профілів:
  • Rehau (Німеччина);
  • Salamander (Німеччина);
  • Decco (Польща).
REHAU Salamander Decco Maco

Новинка від Компанії «Bliss» Технологія СlimaGuard ® Solar - це енергозбереження ваших вікон, мультифункціональний скло, яке пропускає сонячне світло і не пропускає тепло. Енергозберігаючі склопакети Solar - це не тільки тепло взимку, а і прохолода влітку, внаслідок чого приміщення менш нагрівається в спеку.

Solar

Переваги замовлення металопластикових конструкцій в Нашій компанії:

А так само можете відразу замовити:

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua