Тканинні ролети

У тканинних ролетах "день - ніч" ("зебра") використовується полотно тканини, в якій присутні смужки щільної тканини і прозорої сітки (різноманітність тканин і колірної гами). Прокручуючи ролет по колу, ця система дозволяє регулювати світопроникність, захищаючи від яскравого сонячного світла, цікавих поглядів.
Ролети системи "день-ніч" рекомендується встановлювати окремо на кожну стулку вікна (так зручніше, якщо вікно складається з 2 і більше прорізів), а також на весь віконний отвір.

Тканинні ролети в Києві

Тканинні ролети (або рулонні штори) - яскраве рішення сучасного інтер'єру, в тому числі декору  металопластикового вікна. Вони користуються на сьогоднішній день все більшою популярністю, бо поєднують в собі легкість і практичність, зручність і стиль.

 

Тканинні ролети Київ Тканинні ролети

Тканинні ролети захищають вашу кімнату від попадання прямих сонячних променів і вносять оригінальну нотку в ваш інтер'єр. Ще одним з найважливіших переваг тканинних ролет є те, що вони дуже практичні і легкі в чищенні.

Якщо ви не хочете нагромаджувати свою кімнату гардинами або важкими шторами, то вам необхідно купити тканинні ролети. Різноманітність колірних комбінацій дозволить вам обрати найбільш відповідний варіант для оформлення будь-яких видів приміщень - від дитячої кімнати до кухні.

Тканинні ролети легкі в установці і управлінні. Ви можете легко управляти полотном тканинних ролет і вільно регулювати і фіксувати висоту.

Різноманітність видів тканинних ролет в Києві дозволить знайти саме те, що вам потрібно, в залежності від особливостей приміщення - це можуть бути декоративні ролети (прикрашають приміщення і використовуються там, де захист від сонця не потрібно), щільні (максимально захищають від сонця - не пропускають світло, дозволяють затемнити кімнату в самий сонячний день), напівпрозорі (захищають від сонця і, в той же час, залишають кімнату досить освітленій при денному світлі), середньої щільності (не просвічує, добре захищають від, наприклад, утренненго сонця)

Тканинні ролети в Києві - відмінне рішення в оформленні приміщення, яке має ряд переваг, а саме:

- Відмінно захищають від попадання прямих сонячних променів;

- Прекрасно декорують приміщення;

- Різноманітні за колірною гамою і щільністю;

- Ідеальні для установки на металопластикові вікна;

- Зручні у використанні;

- Легкі в чищенні і догляді.

Компанія Блісс з радістю надасть вам всю необхідну інформацію про тканинні ролети та оптимальні варіанти їх використання.

Є такі види систем тканинних ролет:

Ви можете купити різноманітні ролети в Києві за доступними цінами у компанії "BLISS".

Можлива пересилка комплектуючих службами доставки по всій Україні від 1 шт.

Також ми надаємо послуги з ремонту тканинних ролетів в Києві та області. Телефонуйте!

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua