Тканинні ролети закритої системи

Тканинні ролети закритої системи або рулонні штори ( касетна, коробова система) - вал повністю закритий, полотно ковзає по направляючій планці, це усуває просвіти і зазори між тканиною і вікном. Тканина збирається в акуратну короб-касету, яка прикручена до вікна. Касета дбайливо вписується у віконний проріз і жодним чином не порушує загальний витончений вид штори: вони компактні, зроблені з сучасних матеріалів. Є можливість обрати ролети під тон стіни або загального дизайну приміщення. Вони неперевершено виглядають на всякому вікні і відмінно вписуються в інтер'єр.

Закрита система тканинних ролетів кріпиться прямо на стулку вікна або на стіну, завдяки чому, ця система займає зовсім не багато місця. Родзинка системи полягає в її можливості зливатися з пластиковим вікном в одне ціле. Вікна з касетної системою отримують функцію регулювання світла, створюючи подобу світлофільтру для вікна, тобто регулюють світло в широкому спектрі від ледве видимого затемнення до максимального затемнення приміщення, використовуючи світлонепроникний матеріал, можна перетворити день в ніч. Системи закритого типу:

 • Мінікасета-люкс. Найдосконаліша мінікасетная система. Колір: білий, коричневий, сріблястий, махагон, дуб, світлий дуб, золотий дуб, вишня. Механізм: ланцюжок. Максимальна ширина: 150 см. Напрямні: плоскі планки. Монтаж: тільки по периметру штапика.

  Тканевые ролеты закрытой системы Тканевые ролеты закрытой системы

 • Преміум. Система така як мінікасета, але з додатковою планкою, яка дозволяє ставити ситему не тільки по штапику, а й на двері, стулку або на проріз вікна. Система ідеальна для балконних дверей. Колір: білий, коричневий, сріблястий, махагон, дуб, світлий дуб, золотий дуб, вишня. Механізм: ланцюжок. Максимальна ширина: 150 см. Напрямні: П-подібні. Монтаж: на отвір, на вікно.

  Тканевые ролеты закрытой системы

 • Медіум. Система типу преміум, але має інший вид короба. Колір: білий, коричневий, сріблястий. Механізм: ланцюжок. Максимальна ширина: 160 см. Напрямні: П-подібні. Монтаж: на отвір, на вікно.

  Тканевые ролеты закрытой системы

 • Медіум-пружина. Цвет: белый, коричневый, серебристый. Механизм: пружина, пружина+редуктор. Максимальная ширина: 120 см. Направляющие: П-образные. Монтаж: на проём, на окно.
 • Максі-універсал. Система ставиться на великі отвори. Колір: білий, сріблястий. Механізм: ланцюжок, електропривод. Максимальна ширина: 200 см. Напрямні: П-подібні.
 • Кубик. Система ставиться на великі отвори. Колір: білий, сріблястий. Механізм: ланцюжок, пружина, електропривод. Максимальна ширина: 370 см. Напрямні: без напрямних.

Можлива пересилка комплектуючих службами доставки по Україні від 1 шт.

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua