Відкрита система тканинних ролет

Тканинні ролети відкритої системи - особливо простий і найпоширеніший вид ролет. Ролети називаються відкритими ( відкрита система), через відсутність касети на валу. Тканина рулонної штори ( тканинного ролета ) вільно звисає і намотується на вал. Відкрита система - проста конструкція, вал повністю відкритий і є зазор між тканиною і рамою вікна. Монтаж виконується у віконний проріз, на віконний проріз, на віконну раму, стінку або в стелю.

Легкість установки та управління роблять відкриту систему тканинних ролетів легкодоступними звичайному покупцеві. Ланцюгова конструкція дозволяє плавно керувати полотном тканинних ролетів і вільно закріплювати ролети на потрібній висоті.

Пружинний пристрій в тканинні ролети діє як з постійним натягом, так і з фіксацією на потрібній висоті.

Система тканинних ролетів відкритого типу на ланцюговому механізмі з самофіксацію, цільний ланцюг управління, така система призначена для закриття невеликих і середніх отворів. А для великих - є електрокерування.

Системи відкритого типу:

 • Колібрі-люкс. Найдосконаліша мініатюрна система. Колір: білий, коричневий, дуб. Механізм: ланцюжок. Фіксація: магніти, волосінь. Максимальна ширина: 150 см. Монтаж: на стелю, на отвір, в укіс, на вікно.

  Тканинні ролети відкритої системи

 • Классична. (М-25, М-28, L-32, L-40, L-45) Колір: білий, коричневий. Механізм: ланцюжок. Фіксація: магніти. Максимальна ширина: М-25 - 160 см. М-28 - 200 см. L-32 - 250 см. L-40 - 290 см. L-45 - 370 см. Монтаж: на стелю, на отвір, в укіс, на вікно.

  Тканинні ролети відкритої системи Порівняння систем М-25 (зліва) і Колібрі люкс (справа)

 • Пружина – 25, Пружина – 28. Колір: білий. Механізм: пружина + редуктор зі стопом. Максимальна ширина: 200 см. Монтаж: на стелю, на отвір, в укіс, на вікно.
 • Велика різноманітність матеріалів і забарвлень дозволяє створювати самі незвичайні комбінації, використовуючи в оформленні рулонної штори подані моделі фігурного краю.

  Можлива пересилка комплектуючих службами доставки по Україні від 1 шт.

  Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

  Досить набрати нас за вказаними телефонами:

  (044) 383-69-60 
  (098) 211-77-84 
  (096) 703-85-03

  або написати листа

  E-mail:  

  Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua