Джутові ролети

Мода на декоративні складові з джуту йде по всьому світу в дуже впевненому темпі. Джут - натуральний матеріал, в якому використані різні натуральні і синтетичні волокна. Різна щільність полотен і широка кольорова палітра волокон розкривають цікаві можливості для використання цього матеріалу. Джутові ролети створюють неповторну атмосферу і плавно розсіюють світло. Багатий вибір пристроїв, різних фактур і відтінків. зроблять для Вас унікальний інтер'єр. Будь-який виріб робиться точно по розмірах. Джутові ролети можуть кріпитися до стіни, стелі або прямо на стулку вікна.

Джутові ролети виготовляються з джутових полотен, гарантують гарну термоізоляцію і зменшують проникнення сонячних променів (в залежності від структури плетіння волокон). Як і бамбукові ролети , джутові мають механізм відкривання рулонної збірки.

Рулонна система управління - джутова матерія, яка згортається в маленький згорток над вікном, як традиційні, тканинні ролети. Рулонні ролети (штори) представляють собою прямокутне полотно, за допомогою ланцюжка управління це полотно накручується на вал і збирається в акуратний рулон над віконним отвором.

Переваги бамбукових ролет і джуту:

  • натуральний екологічно чистий матеріал;
  • захист від прямих сонячних променів і сторонніх поглядів;
  • плавне розсіювання світла в приміщенні;
  • неповторний дизайн вікна;
  • легкість у догляді та використанні;

Можлива пересилка комплектуючих службами доставки по Україні від 1 шт.

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua