Відливи для вікон і цоколя

Стандартні кольори відливів

Будь-яке вікно, не залежно від матеріалу, з якого воно виготовляється, сьогодні важко собі уявити без такого важливого компоненту, як відлив. Всі відливи для вікон виконують одну важливу задачу - захист будівлі та цоколя, зокрема його фасаду, від впливу механічного та атмосферного походження. Завдяки відливам віконним простір між вікном і стіною стане максимально гідроізольовані.

Відливи для вікон рекомендується виготовляти з такого матеріалу, який буде найбільш стійко переносити вплив вологи і корозійних процесів.

Крім свого безпосереднього завдання відливи , як правило, виконують декоративну функцію. Підбирати відливи для вікон і цоколя найкраще відповідно до забарвленням вікна, дизайном фасаду будівлі, при цьому відливи віконні повинні бути виготовлені достатньо акуратно і не виглядати зухвало.

Всі вироби в захисній плівці.

А також виготовляємо козирки, нащільники під індивідуальне замовлення.

Для оформлення замовлення і визначення точної вартості Вам достатньо викликати нашого фахівця з урахуванням всіх ваших побажань. Зателефонуйте нам зараз і отримаєте безкоштовну консультацію з будь-якого питання!

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua