Підвіконня ПВХ

Підвіконня Опентек

Opentech - найбільший виробник підвіконь України. Гарна якість матеріалів і невисока ціна робить цю торгову марку "народною". Підвіконня Opentech розроблене за європейськими стандартами і нормами. Плівка ламінації дає підвіконню підвищену міцність до механічних дій і не вигорає при прямому сонячному світлі. На ринку України підвіконня представлені шириною від 100 до 700 мм з кроком 50мм.

Підвіконня Данке

Компанія Bliss представляє абсолютно новий і інноваційний продукт для комплектації вікон і створення неповторного дизайну інтер'єру вашої квартири. Це підвіконня з глянсовим покриттям торгової марки Danke. Наше підвіконня - дуже гідна альтернатива природним матеріалам. Палітра декорів не має аналогів на ринку і точно імітує малюнок натуральних матеріалів : дерева і каменю, а також класичні білі - матовий і глянцевий

Підвіконня Данке мають оригінальну конструкцію, яка була розроблена фахівцями з Німеччини. Вона надає йому необхідну міцність при невеликій вазі, ребра жорсткості підвищують стійкість до деформації при згинанні або стискуванні.

Одне з головних завдань нанесення глянцевого покриття - відсутності стягувань від ребер жорсткості на поверхні підвіконня, які властиві багатьом ПВХ підвіконням. Вони виникають через усадку матеріалу. Розроблена і запатентована конструкція і технологія виробництва, надає право уникнути цієї проблеми. Саме покриття підвіконня - унікальний ламінат Elesgo виробництва Німеччини. Ламінат наноситься на підвіконня за допомогою гарячого клею-розплава. Використовувані компоненти, не містять формальдегідів і розчинників. Тому, з точки зору екологічності і безпеки підвіконня зроблене за технологією ТТС, не має собі рівних.

Переваги підвіконь Данке:
•    Гладка поверхня спрощує експлуатацію;
•    Висока стійкість до механічних дій береже підвіконня від потертостей і подряпин;
•    Висока термостійкість дозволяє нашому підвіконню витримувати гарячі предмети;
•    Абсолютна вологостійкість і паростійкість. Таке покриття не дає підвіконню деформуватися, розбухати і розшаровуватися.

Підвіконня Данке завдяки точній імітації натуральних, реально існуючих матеріалів, є гідним елементом інтер'єру. Продукція візуально не відрізняється від натуральних матеріалів. Крім того акриловий ламінат, завдяки своїй низькій теплопровідності, є теплим і приємним на дотик. А його глянцева поверхня додає світла у вашому приміщенні.

Lalbero Bianco — белое дерево Lalbero dell'oro – золотой дуб Rojo Alicante - терракотовый мрамор Lalbero Bruno – коричневый дуб
Marmor Classico – серый мрамор Lalbero Classico – светлый дуб Wenge – венге Grigio Azzuro - голубой мрамор
Satin Bianco – белый мат Creme de Turque – светло-бежевый мрамор Alicante de Valencia – темно-бежевый мрамор Onyx – розовый оникс
Lucido Bianco – белый глянец Mahagony - красное дерево

Як свідчить англійське прислів'я: «Ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі.»

Адже вікна - це предмет тривалого користування і їх немає сенсу комплектувати дешевим підвіконням, яке через пару років втратить свій колір і матиме механічні пошкодження.

Відкрийте для себе підвіконня Данке: високотехнологічне, екологічно безпечне, дуже міцне і просто красиве для створення затишку вашого будинку!

У нас більше шести років досвіду, наша клієнтська база збільшується. Ми допоможемо Вам з вибором підвіконня.

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою Bliss в Skype bliss.in.ua