Дитячі замки на вікна

Захист на вікна від дітей

В сучасних квартирах є ризик не встежити за маленькою дитиною, не помітивши її підвищений інтерес до глянцевих пластикових вікон і ручок на них, що може призвести до травм дітей, а то й до летальних наслідків. Такі випадки відбуваються, як правило, в літній час року, оскільки через спеку відкриваються вікна, з метою пустити свіже повітря в приміщення. Також психологи сходяться, що основна причина нещасних випадків в тому, що батьки не готові до надмірної активності дітей, яка прокидається в них  у період двох-трьох років. Іншими словами - необхідний захист на вікна від дітей. Сумно і те, що не малу роль в даному випадку відіграє москітна сітка, яка служить захистом від літаючих комах. Вона лише зовні створює відчуття безпечної перепони від падіння, на ділі ж - деякі її елементи схильні до зносу і досить невеликого тиску зсередини, щоб сітка подалася та її рамка випала з віконного отвору. Пластикові фіксатори не так міцно утримують конструкцію, до того ж від прямих сонячних променів вони стають крихкими. Компанія Bliss рекомендує мамам і татам заздалегідь продумати надійний спосіб захисту для своїх дітей, адже існує багато можливостей для того, щоб зробити свій будинок безпечним, а себе - спокійним. Наприклад, ручки віконні з замком.

Виходячи з нашого досвіду можна відилити кілька простих способів захисту, що не потребують складного встановлення :

1) Ручка с замком (дитячі замки):

Найбільш ефективний захист від дітей на пластикові вікна - це встановлення ручки з ключем. Вона представляє собою звичайну віконну ручку, але з вмонтованим замочком. І завдяки тому, що дитячі замки можуть замикатися на ключ, дитина, навіть дотягнувшись до замка, просто не зможе його відкрити.

  • підходить для вікон всіх профілів та всіх виробників;
  • абсолютно безпечна для дітей;
  • блокує ручку в режимах зачинення і провітрювання;
  • рекомендується застосовувати для будь-якого рівня безпеки;
  • блокує зсув фурнітури з-зовні .
Захист на вікна від дітей   Захист на вікна від дітей

 

2) Ручка з кнопкою:

  • поворот ручки здійснюється лише тоді, коли натиснута кнопка;
  • не потрібно шукати і вставляти ключ;
  • дуже зручно встановлювати на вікно балконні двері, так як вони часто відчиняються.
Захист на вікна від дітей 

 

3) Розетки-заглушки зі з'ємною ручкою:

Також в асортименті дитячої безпеки присутнідекоративні розетки-заглушки, які встановлюються замість звичайних ручок. Відчиняти створку вікна за допомогою. Відчиняти створку вікна можна за допомогою спеціальної ручки з'ємної.

Захист на вікна від дітей   Захист на вікна від дітей  Захист на вікна від дітей

 

Ось бачите, як багато переваг використання металопластикових вікон, присутній навіть захистна вікна від дітей.

Можлива пересилка ручок службами доставки по Україні від 1 шт.

Ви можете отримати on-line-консультацію у менеджерів нашої компанії за допомогою skype: bliss.in.ua bliss.in.ua  044-383-69-60
098-211-77-84
096-703-85-03
E-mail: info@bliss.in.ua