Блокіратори на вікна

Варіант встановлення безпечної ручки досить поширений, але не зовсім зручний. Більш цікавим варіантом є блокіратор на вікно від дітей, його установка являє собою монтаж спеціального замка від дітей - блокіратора відкривання. Вони відрізняються між собою за формою і за виглядом різних виробників. Наша компанія Bliss пропонує Вам блокіратори на вікна трьох видів:

  • Дитячий накладної замок Мако на вікна;
  • Блокіратор на вікно BSL (блок відкривання стулки);
  • Обмежувач відкриття.

Дитячий накладний замок і блокіратор на вікна від дітей - це спеціальні замки які перешкоджають можливості повороту стулки. Ви можете відкинути стулку або закрити її. Також можливо використовувати щілинне провітрювання або використовувати багатоступінчасту гребінку провітрювання.

Таким чином, використання спеціалізованого замку на вікна від дітей дозволяє повноцінно експлуатувати поворотно-відкидну стулку, закриваючи і відкриваючи її. Ключ Вам потрібен тільки для відкривання вікна повністю в поворотному положенні.

Блокіратор на вікна і дитячий замок мають однакову технічну ідею, але виробники відрізняють їх виконання. Дитячий накладний замок Мако виглядає як підпружинна засувка (шпінгалет), на кінці якої встановлений замок із ключем.
 

Детский накладной замок 


Блокіратор на вікно BSL виглядає як коробочок, в який вбудований замок і до рами прикручена металева скоба, за яку відбувається зачеплення замку від дітей.

 
Защита на окна от детей 

Обмежувач відкривання - Penkid. Комплект поставки складається з гнучкого троса і замка з ключем. Сам замок може бути встановлений горизонтально або вертикально. Інший кінець троса може встановлюватися ближче або далі від замку, що дає можливість змінювати щілину відкривання стулки вікна від 40 - 100 мм.

 

Обмежувач вiдкривання для безпеки вікон та дверей 

 

Ось бачите, як багато переваг використання металопластикових вікон, присутній навіть захист на вікна від дітей.

Можлива пересилка товару службами доставки по Україні від 1 шт.

Ви можете отримати on-line-консультацію у менеджерів нашої компанії за допомогою skype: bliss.in.ua Узнать о цене, уточнить условия монтажа, варианты установки Вы можете у наших менеджеров.

Достаточно набрать нас по указанным телефонам:

(044) 383-69-60
(098) 211-77-84
(096) 703-85-03

или написать письмо

E-mail:

Можете получить онлайн консультацию с помощью Bliss в Skype bliss.in.ua