Горизонтальні жалюзі в Києві

Горизонтальні жалюзі мають своєю основною функцією захист від сонячних променів. Жалюзі легко перенаправляють потік світла саме в ту зону приміщення, де це буде зручно. Це забезпечується завдяки унікальній конструкції жалюзі. Тепер мешканець будинку може спокійно займатися своїми справами за комп'ютером або дивитися телевізор, не нервуючи через відблисків на екрані. Дана функція жалюзі вже давно відома по всій території Європи. Багато господинь практикують поєднання жалюзі зі шторами, що надає більшої елегантності інтер'єру приміщення.

Отже, перше призначення жалюзі - для захисту від сонця , друга - для краси. Деякі покупці вважають, що жалюзі використовуються замість штор. Але це помилкова думка. Їх відмінно можна поєднувати як зі шторами, так і з тюлью.

Вже підтверджено той факт, що деякі види жалюзі дозволяють не тільки відбивати сонячні промені, але і знижувати температуру в кімнаті в спекотний сонячний день. Як результат, ми економимо на кондиціонуванні приміщення або знижуємо час роботи кондиціонера. Це ще додасть до вищепереліченого списку і те, що присутність жалюзі в приміщенні дозволяє продовжити рядків служби кондиціонера, знизить витрати на можливий його ремонт, а також ризик захворювань серед співробітників. І хоча, на перший погляд , ця економія може здатися мізерною в плані однієї квартири або будинку, але якщо мислити більш глобально (у масштабах торгового центру чи взагалі цілого міста ), то та ж економія здасться нам більш ніж колосальною.

Сучасні жалюзі дуже легкі, просто управляються і досить функціональні. У відкритому стані вони пропускають до кімнати світло повністю, а самі відмінно маскуються, залишаючись непомітними для більшості людей.

Компанія Bliss пропонує горизонтальні жалюзі наступних систем:
Стандарт;
• Лайт офф;
Венус.

Стандартні горизонтальні жалюзі вже давно стали класикою. Компанія Bliss виготовляє їх з ламелей 25 і 16 мм. Можливо застосовувати різні види фіксації для поворотно-відкидних стулок: нижню фіксацію (комплект фіксації складається з заглушок нижнього карниза і кронштейнів, які кріпляться на раму вікна) так і похилу фіксацію (за допомогою струни).
Жалюзі Стандарт можна кріпити на кожну половинку вікна окремо, в проріз і на стіну чи в стелю. У більшості випадків встановлюють їх на кожну половинку. При такому монтажі жалюзі займають мало місця і не заважають квітам на підвіконні, і, що найголовніше, у спеку ви можете відкрити стулку вікна не підіймаючи їх.

Жалюзі Лайт офф - це ефективний захист від сонячного світла. Ефект максимального затемнення досягається шляхом зміщення пробивки отвору в ламелях жалюзі. Такий підхід до виробництва Лайт офф дозволяє закривати світло в приміщенні на 95%, так як звичайні жалюзі - на 70%. Виготовляється тільки з 25 ламелі.

Жалюзі Венус. Ця система ставиться в щільну до склопакету, а її карниз має плоску форму. Система жалюзі Venus вписується в конструкцію вікна і утворює з ним єдине ціле. Може бути виготовлене з стрічки 16 та 25 мм.

Велика гама кольорів дозволяє задовольнити навіть найвибагливішого замовника. Ламелі горизонтальних жалюзі можуть бути однотонні, двоколірні, перфоровані, під дерево (каталог образців).

Горизонтальні жалюзі


До вибору жалюзі на вікна можна підійти нестандартно. Цікавими варіантами є контрастні підбори ламелі до нитки, драбинці, верхньому карнизу і нижній планці. Наприклад, підбираємо білу ламель під червоні нитки або золоту ламель до темно-коричневої нитки або темно-червоний карниз і нижня планка до білих ламелям. Такі дизайнерські підходи до вибору роблять ваші жалюзі особливими, піднімають настрій і робить ваш інтер'єр витонченим.

Горизонтальні жалюзі Горизонтальні жалюзі Горизонтальні жалюзі

 

Встановивши жалюзі в своєму будинку, Ви досягнете оригінальності, затишку та краси, як в своєму будинку, так і в будь-якому офісному приміщенні.
Ми допоможемо з вибором горизонтальних жалюзі і Ви залишитеся задоволені, як і більшість наших кліентов. Встановивши жалюзі в своєму будинку, Ви досягнете оригінальності, затишку та краси як в своєму будинку, так і в будь-якому офісному приміщенні.

P.S. Якщо Ви бажаєте, щоб покупка приносила вам задоволення - рекомендуємо звертати увагу не тільки на вартість жалюзі, а й на інші більш важливі питання: комплектуючі і якість збірки. Компанія Bliss вважає своєю метою не тільки продати Вам товар, для нас ДУЖЕ ВАЖЛИВО, щоб Ви залишилися задоволені покупкою жалюзі - це означає, що, при необхідності, Ви знову зверніться до нас або порекомендуєте Нашу Компанію своїм знайомим!

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60
(098) 211-77-84
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua