Вертикальні жалюзі в Києві

Вертикальні жалюзі (Київ пропонує велике розмаїття виробів) - один з найпопулярніших і найпоширеніших варіантів елегантного оформлення вікон. Володіючи високою якістю матеріалу і багатою палітрою Вертикальні жалюзі на вікна в Києвікольорів, вони допомагають створити унікальний інтер'єр в будь-якій кімнаті. Являючи собою відмінний захист від сонячного світла вдень і відблисків вуличних ліхтарів в нічний час, вертикальні жалюзі наповнюють приміщення м'яким розсіяним світінням або ж повністю відкривають вид з вікна.
Регулювати світловий потік легко - повертаючи вертикальні тканинні смуги (ламелі шириною 89 мм і 127 мм) навколо їх осі.
Компанія Bliss володіє великим асортиментом тканин на будь-який смак для виготовлення вертикальних жалюзі. Всі полотна просочені спеціальним захисним розчином, що робить їх досить жорсткими, антистатичними і пиловідштовхуючими. Наші жалюзі однаково добре піддаються сухому та вологому чищенню. Умова тільки одна - ламелі не можна м'яти і ламати.


На що звертати увагу при виборі?


Готуючись до покупки, необхідно з'ясувати - як і де Ви встановите свої вертикальні жалюзі. Київ пропонує кілька типів кріплення для цього виробу:

 
 • Тип перший - встановлюються безпосередньо в проріз вікна.Вертикальні жалюзі на вікна в Києві
Цей метод візуально значно збільшить кімнату, але місце на підвіконні буде зайнято ламелями і Вашим вазонам (якщо такі є) доведеться перебиратися - жалюзі вимагають вільного простору для того, щоб безперешкодно повертатися.
 
 • Тип другий - встановлюються внахлест.
Тут можливі варіанти - прикріпити до стіни над віконним отвором, або до стелі. Такий варіант забезпечить набагато більше вільного місця для Ваших рослин і квітів.
 

Ще одна важлива рекомендація - обов'язково переконайтеся, що справній роботі вертикальних жалюзі нічого не буде заважати (віконна фурнітура, протизламні механізми).Як розрахувати розміри?


Ще один момент, який потребує уваги. Перед тим, як приступити до покупки вподобаних жалюзі, займіться точним розрахунком габаритних розмірів. Що при цьому необхідно враховувати:
 
 1. Якщо Ви хочете розмістити жалюзі не зовні прорізу вікна, а усередині нього - потрібно відняти від висоти прорізу не менше 2 сантиметрів, щоб не допустити торкання ламелей до підвіконня.
 2. Якщо плануєте встановити вертикалки над віконною конструкцією Вертикальні жалюзі на вікна в Києвіна стіну - не забудьте врахувати запас по ширині (як мінімум 15 сантиметрів).
 3. Відстань від підлоги до краю ламелей має становити не менше 5 сантиметрів.

І останнє. Перед замовленням слід прикинути, в яку саме сторону Ваші жалюзі будуть закриватися і відкриватися. Варіантів не так багато, рух ламелей може відбуватися:
 
 • В протилежну від мотузки управління сторону;
 • У напрямку до мотузки управління;
 • У різні від центру конструкції сторони;
 • До центру конструкції з різних сторін.

При виборі бажано орієнтуватися не тільки на власні вподобання і смаки, але ще і враховувати «виробничу необхідність». Наприклад, подумайте, чи не будуть ламелі в зібраному вигляді заважати відкриттю вікна.
 

Помилки, яких можна уникнути

 
 • Уважність. Проводячи виміри і розрахунки дуже багато хто плутає поняття «довжина» і «ширина», що неминуче призводить до покупки конструкції, яка не підійде до вікна. Якщо Ви сумніваєтеся в правильності вимірів, краще звернутися до фахівця.
 • Облік всіх необхідних зазорів. Якщо замір проведений без урахування всіх нюансів виробу, Ви неминуче зіткнетеся з проблемою, коли карниз просто не Вертикальні жалюзі на вікна в Києвіпоміщається у віконний отвір. Процес подальшої переробки спричинить зайві фінансові витрати і може привести до ситуації, коли знадобиться ремонт пластикових вікон.
 • Деталі. У всіх виробників абсолютно різна якість механізмів і деталей. Але саме вони гарантують тривалу і успішну роботу всієї конструкції. Тому до установки слід обов'язково перевірити всю систему на працездатність. Якісні бігунки не будуть скрипіти і заїдати при поворотах, рух пластин буде плавним. До речі, саме по рухах ламелей можна відразу визначити, наскільки довго прослужать жалюзі. При виявленні будь-яких неполадок, про них необхідно відразу ж повідомити фахівця.


Не забувайте про те, що залучення до роботи по вимірах і установці жалюзі людини, що має базу необхідних знань і практичний досвід, допоможе запобігти покупці невідповідного виробу. Наш спеціаліст швидко та якісно допоможе  зробити правильні заміри и встановити обрані вертикальні жалюзі (Київ і область).
 
Наведені вище рекомендації є найоптимальнішими для правильного вибору вертикальних жалюзі. Визначившись з розмірами, варіантами їх руху, а також своїми уподобаннями - сміливо замовляйте. Термін виконання замовлення залежить від обсягу та складності робіт. Практика показує, що на це йде, приблизно, доба.
 

Дізнатися про те, скільки коштумаватимуть вертикальні жалюзі (Київ і область), уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:


(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua