Система Венус

Горизонтальні жалюзі «Венус» є спеціально розроблені для металопластикових і дерев'яних євровіконнних систем. Використовується спеціальний верхній карниз, а оригінальна система кріплення дозволяє монтувати жалюзі між штапиками впритул до склопакету. Елементи кріплення до вікна залишаються непомітними, що робить ці жалюзі ідеальним доповненням до ваших вікон.

Система «Венус»

Жалюзі «Венус» прийшли на заміну колись дуже популярним «внутрірамним жалюзі», які йдуть в минуле разом зі старими вікнами. Жалюзі системи «Венус», також як «внутрірамка», акуратно розташовуються на стулці вікна, не заважають відкриванню вікна, не стукають по віконній рамі. Полотно жалюзі розташовується паралельно склу, створюючи захист від світла, як в закритому стані вікон, так і при установці стулок в похиле положення під час провітрювання.

Жалюзі «Венус» мають монокомандне управління: кулькова ланцюжок відповідає за поворот і підйом-опускання ламелей, що дозволяє регулювати світловий потік за вашим бажанням. По краях таких жалюзі розташовується леска, яка здійснює фіксацію виробу, усуваючи провисання в положенні провітрювання, відкриванні та закриванні вікна.

Система «Венус»

Ламелі горизонтальних жалюзі «Венус» виробляються з алюмінієвої стрічки шириною 16 мм і 25 мм. Для жалюзі із шириною ламелі 25 мм існує особливий варіант зовнішнього вигляду - «Повне затемнення», який завдяки невеликим змінам у технології виробництва забезпечує максимальне затемнення приміщення.

Відмінна риса такої системи в тому, що в закритому стані в ламелях повністю перекриваються технологічні отвори для тасьми і лески, що дозволяє захищати приміщення від проникнення прямих сонячних променів. Цей ефект досягається за рахунок зсуву пробивки отворів до краю під час профілювання стрічки та використання драбинки з більшою частотою осередків, в результаті чого нахлест ламелі на ламель збільшується.

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua