Дверні москитні сітки

Дверні москітні сітки служать відмінним рішенням для балконів і вхідних дверей влітку. Адже так хочеться насолодитися приємною вечірньою прохолодою! Вони гармонійно вписуються у вигляд квартири за рахунок різноманітності палітри і «непомітності» осередків, з яких складаються. Встановлення сіток на вікна та двері стало незамінним атрибутом спокійного відпочинку і сну, але при замовленні слід враховувати не тільки палітру інтер'єру, але й особливості планування.

Фахівці компанії «Блісс» проконсультують з усіх питань і допоможуть визначитися з вибором захисної конструкції

 

Дверні москітні сітки Москітні сітки Дверні москітні сітки з профіля 17*25мм

 

Розглянемо основні варіанти профілів дверних москітних сіток:

СІНАКС - зовнішня накладна рамка 12мм*24мм москітної сітки. Така рамка крім стандартних кріплень, може служити дверний конструкцією, але з невеликими розмірами вікна.

Дверні сітки (рамка 17мм * 25мм.). Дверна протимоскітна сітка, рамка якої зроблена з посиленого алюмінієвого профілю. Як правило, посередині конструкції кріпиться імпост для жорсткості. У монтажний комплект входять петлі, засувки й ручки. Петлі можуть бути різні за формою і за функціональністю (з доводчиком і без нього).

Дверні сітки (рамка 19мм * 46мм). Це справжні міцні двері. Її конструкція передбачає подвійний поріг і імпост для жорсткості. Ставиться більш широкі і високі прорізи в порівнянні з дверної рамкою 17мм * 25мм.

Розсувна москітна сітка. Такий тип рамки дозволяє рухатися їй по напрямних, як двері в шафі-купе.

 Доставка здійснюється по Києву та київської області. Купуючи москітні сітки в нас, Ви отримуєте якісне обслуговування, консультації по вимірах і установці. Грамотний підхід до роботи - запорука репутації та рекомендацій, які дають нам наші клієнти.

Довіра безцінне!

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua