Ролетні москитні сітки

Ролетні москітні сітки є функціональним рішенням, яке захищає від проникнення в будинок мошок, комарів та інших літаючих комах, а також від тополиного пуху і недопалків сигарет. При цьому москітні сітки не блокують проникнення свіжого повітря, що є їх незаперечною перевагою.

Москітні сітки ролетного типу являють собою механізм для опускання і скручування сітки в алюмінієвий короб, який кріпиться на рамі вікна.

Ролетні москітні сітки можуть бути з гальмом або без, від цього залежить чи буде при згортанні конструкція вдарятися об короб або підняття буде плавним

Підводячи підсумки, можна говорити про явні переваги протимоскітних сіток ролетного типу:

- Зручність зберігання в зимовий час, дозволяє не знімати конструкцію після літнього сезону, а залишити москітну сітку «зимовати» на вікні або двері;

- Економія місця в квартирі, часу і зусиль для зняття і установки конструкції, порівняно з рамковою москітною сіткою;

- Естетичний вигляд дозволяє не помічати присутності систему в будь-який час року

- Експлуатація представляє собою механізм опускання, фіксування, а потім змотування в короб сітки. Ці дії виконуються в міру необхідності.

- Термін служби збільшений за рахунок того, що щіткові ущільнювачі в направляючих забезпечують надійну ізоляцію, а короб захищає вал з сіткою від негоди.

- Можливість регулювання ступеня натягу пружини без демонтажу всієї конструкції;

- Розміри короба, а саме його компактність, дозволяють проводити встановлення на вікна та двері різних форм і параметрів.

Враховуючи особливості клімату і фауни нашої країни, рекомендуємо звернути Вашу увагу на ролетні москітні сітки. Київ не став винятком і, більш того, займає першу сходинку за кількістю їх продажу. Який захист підходить саме Вашому будинку, радимо обговорити з нашими фахівцями.

Компанія «Блісс» готова надати послуги консультації, доставки по Києву і області і безпосередньо установку обраної системи

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua