Москітні сітки на вікна в Києві

Москітні сітки є важливим елементом закінченого інтер'єру приміщення в літню пору року. Захистні конструкції рятують не тільки від літаючих комах, але і від різних видів пилу, а також закривають від сторонніх поглядів з вулиціМоскітні сітки на вікнах є важливим елементом закінченого інтер'єру приміщення в літню пору року. Захисні конструкції рятують не тільки від літаючих комах, а й від різних видів пилу, а також закривають від сторонніх поглядів з вулиці. Протимоскітні сітки в Києві грають важливу роль ще й тому, що служать захистом від сміття, який може летіти з верхніх поверхів. Москітні сітки - незамінний атрибут для металопластикових вікон і дверей в такому місті як Київ. Важко собі уявити вікно без сітки, адже ці нескладні і доступні конструкції виконують цілий ряд захисних функцій.

Функції москітних сіток

 • захищають від нав'язливих комах (комарі, мухи, оси та інші)
 • захищають від попадання в вікна літаючих листя і тополиного пуху
 • Захищають приміщення від пилу і невеликого дощу
 • Забезпечують безпечне перебування в будинку домашніх вихованців
 • закривають видимість приміщень з вулиці
 • виключають потрапляння в вікна сміття, наприклад, недопалків


Москітні сітки виготовляються з нетоксичних, стійких до змін температур, матеріалів.

 Переваги москітних сіток в Києві

 

 • легкі в установці
 • стійкий до деформацій
 • можливість експлуатації в будь-який час року і, відповідно, в будь-яких погодних умовах
 • не заважають провітрювання приміщень завдяки
 • гармонійно виглядають на вікнах
 • мають легку вагу
 • на 100% захищають від комах і сміття


Компанія «Блісс» займається виробництвом і установкою декількох типів москітних сіток:
протимоскітні сітки Кіев

 1. противомоскитные сетки КиевАнвіс (рамка з бортиком). Тут кріплення виробляється прямо на каркас самої рамки, що виключає необхідність свердління вікна. Завдяки спеціальній формі рамки, її елементи не виступають за габарити вікон. Протимоскітні сітки типу Анвіс кріпляться на гачки. Це найпопулярніший тип сіток. Метод виміру - вимір тільки світлового прорізу.
 2. СІНАКС (накладна зовнішня рамка). Кріплення монтуються з вулиці і мають Z-подібну форму. Використовуються пластикові кріплення у вигляді кишені або ж металеві Z-образні кріплення, які прикручуються на рамку з боку приміщення. Метод виміру - світловий проріз + 2 сантиметри на кожну сторону.
 3. СІНАКС на штифтах. Бувають випадки, коли Анвіс і Стінакс не можна встановити з причини повної закладення зовнішніх укосів утеплення і через це не видно навіть рами. Так само часто трапляється, що ролети змонтовані прямо до рами. У таких випадках встановлюється система СІНАКС - сітки встановлюються в отвір вікна і їх не можна зняти зовні.

Наша компанія готова надати Вам будь-який з вищевказаних варіантів протимоскітні сіток. Ми виробляємо виміри і установку сіток.
Рекомендуємо звернути увагу на деякі тонкощі установки при виборі противомоскитной сітки або проконсультуватися з менеджерами нашого офісу в Києві

Заміри і установка москітних сіток в Києві здійснюються нашими фахівцями на виїзді або самостійно замовником.

Наші професіональним майстри грамотно встановлять будь-якого виду і розмірів москітні сітки. Київ і область, телефонуйте!

 

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua