Ремонт римських штор

Римські штори сьогодні користуються великою популярністю в декоративному оформленні вікон. Безліч компаній пропонують римські штори в найрізноманітніших кольорах і відтінках, що дозволяє оформляти їх в будь-яких приміщеннях - у приватних будинках, квартирах, офісних будівлях.

Римські штори об'єднує те, що всі вони легкі у використанні і здатні прекрасно захищати від яскравих сонячних променів. У той же час дизайн і сам механізм штор вимагає дбайливого поводження з метою збереження привабливого зовнішнього вигляду і функціональності на максимально тривалий період. Ремонт римських штор може стати актуальним у разі неправильного за ними догляду.

Римські штори потрібно регулярно очищати від забруднень. Робиться це за допомогою самої звичайної щітки і спеціальних засобів для чищення, так як полотно для римських штор виготовляється із спеціального неоднорідного матеріалу. Використання простих миючих засобів може привести до пошкодження тканин. Засіб по догляду для кожного типу тканин повинно бути зазначено в інструкціях до римських штор.

Простота конструкції римських штор зменшує ймовірність поломки конструкцій. Проте, трапляється й таке. Найбільш поширена поломка - механізм спуску-підйому. Не рекомендується здійснювати ремонт римських штор самостійно - це може привести до випадкової додаткової поломці (найчастіше це трапляється, якщо механізм римських штор зроблений з пластика). Причиною несправності найчастіше служить неакуратне управління фіксують елементами.

Ремонт римських штор в Києві і області здійснюється нашими фахівцями після узгодження переліку робіт.

Якщо Вашим римським шторам необхідні:

• заміна механізму підйому;

• заміна ланцюжка управління;

• заміна соединителя ланцюжка управління;

• заміна нитки підйому;

• заміна люверсов (кілець);

• заміна карниза на новий,

 ми в найкоротші терміни усунемо всі перераховані вище неполадки і Ваші римські штори, як і раніше, будуть створювати затишок в будинку і радувати око.

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua