Ремонт вікон


Ремонт вікон полягає їх шумо- і теплоізоляції, які неминуче порушуються в процесі тривалої експлуатації. В основному несправності виникають в результаті економії виробниками на якісних комплектуючих для вікон і через помилки, допущені при монтажі конструкції. Деякі з них легко усуне повторне регулювання вікон, більша ж частина вимагає залучення фахівця з ремонту вікон.
ремонт окон

 

Що призводить до поломок вікон?


В процесі експлуатації вікна, рано чи пізно, на віконній прокладці і фурнітурі накопичується чимало пилу, що, в свою чергу, прискорює знос рухомої фурнітури через тертя, що виникає в результаті потрапляння бруду в рухомі механізми. До таких поломок можна віднести неправильну роботу поворотною ручки або її блокування. Сильні зусилля під час відкривання можуть призвести до поломки ручки або механізму повороту.
Таким чином, до ремонту вікон можуть привести повсякденні дії. Запобігти такому роду неприємностей можна вчасно роблячи регулювання вікон. Крім того, вікна також періодично вимагають очищення і змазування ущільнювачів для збереження еластичності.
 

Вартість ремонту вікон в Києві

 

Професійні майстри з ремонту фірми «Bliss» нададуть весь необхідний комплекс послуг з обслуговування вікон. Менеджери фірми зроблять для Вас розрахунок вартості ремонту вікон після виїзду професіонала на місце.
Наша команда успішно надає сервіс вікон в Києві і області, а саме:
Профілактика вікон - змащування ущільнювачів, чистка ущільнювачів.

Сучасні металопластикові вікна - це складна ремонт вікон в Києвісистема взаємодії різних елементів, які вимагають дбайливого до себе ставлення і спеціального догляду. Необхідність такого догляду обумовлена ​​тим, що в містах є величезне скупчення пилу, бруду, піску і т.п., які осідають на окремих елементах вікон, тим самим збільшуючи тертя і знос рухомих частин фурнітури. Згодом, як мінімум, функціональність вікон порушується, а як максимум - блокуються основні віконні механізми, наприклад, механізм повороту ручки. Всі механізми повинні працювати плавно. Якщо Ви почнете докладати зайві зусилля в процесі відкривання вікон, то з ладу може вийти передавальний механізм або сама ручка. Так само слід добре помити і змащувати ущільнювачі для збереження еластичності.
 

Регулювання фурнітури


У будь-якій фурнітурі є можливість регулювання щільності притиску віконної рами (можливість переводити механізм в зимовий і літній режими). Влітку рекомендується переводити щільність притиску до мінімального показника або близького до того. Це може зберегти пружність ущільнювачів до зимового періоду. Так само це допоможе більш дбайливо використовувати фурнітуру, яка зношується через докладання великих зусиль при закриванні.
 

Усунення піддувань


Така проблема зустрічається у наших клієнтів досить часто.
Піддування найчастіше виникають внаслідок непрофесійного монтажу або через руйнування монтажної піни. Монтажну піну в такому випадку потрібно видалити і замінити новою.
Іноді клієнти скаржаться на гучний стукіт крапель дощу,ремонт вікон в Києві що падають на відлив. Для усунення проблеми варто сильніше зміцнити відлив, попередньо проклеївши обезшумлюючу тканину під відлив і запінити простір між стіною і відливом.
 

Заміна склопакета


Компанія «Блісс» зможе зберегти тепло Вашого будинку, а також позбавить від сторонніх шумів, встановивши нові склопакети. Слід зазначити, що заміни вимагають вікна з однокамерними склопакетами, адже показники у таких конструкцій дуже низькі по тепло- і шумоізоляції. При пошкодженні склопакет також вимагає заміни. Наші фахівці порадять і підберуть склопакет для ваших вікон, оптимальний за ціною і якістю, в залежності від Ваших потреб (протиударні, енергозберігаючі, тоновані і ін.).
 

Заміна ущільнювальної гуми


Ущільнювач для вікон встановлюється між рамою і стулками і служить захистом будинку від шуму, вологи, холодного повітря. По мірі зношування ущільнювачів вікон в приміщення поступово стане проникати вуличний шум, а також можуть з'явитися протяги. Іноді доходить до того, що з-під ремонт вікон в Києвістулки починає крапати вода, а в зимовий час в області стику з'являється ціла брила льоду. Крім зносу ущільнювачів вікон, причиною може бути і невірне регулювання стулки металопластикового вікна.
Якщо при огляді ущільнювача вікна явно помітні механічні дефекти, неоднорідності, неправильна форма ущільнювача, то його заміни не уникнути. У разі якщо ущільнювач в порядку, а з вікна дме, то потрібно викликати спеціаліста для регулювання фурнітури металопластикового вікна.
Якщо необхідність заміни ущільнювача очевидна, обов'язково викликайте фахівця для усунення даної проблеми. Професіонали компанії «Блісс» оперативно і якісно позбавлять Вас від цих проблем. Ціна питання невелика, а в процесі заміни у майстра можна дізнатися багато потрібної інформації про правильну експлуатацію вікон, отримати знижку, наприклад, на регулювання фурнітури вікон, встановлених в іншій кімнаті або квартирі.
 

Заміна фурнітури при ремонті вікон


Заміна фурнітури необхідна, коли:ремонт вікон в Києві

 

  • Деякі деталі зносилися в процесі експлуатації;
  • Необхідно замінити фурнітуру з поворотною на поворотно-відкидну;

  • Необхідно доповнити її відсутні елементи.

 

Реконструкція профіля


По даному питанню ми виконуємо 2 види робіт:

 

  • ​Склеювання профіля (клею характерні висока в'язкість і температурна стабільність, стійкість до УФ-випромінювання, вологості та інших зовнішніх впливів);
  • Чищення профіля (очищення профіля від залишків захисної плівки, від пилу, слідів гуми, герметика і піни).

 

Усунення піддувань між вікном і підвіконням


Дуже часто при неправильній установці підвіконня через деякий час утворюється щілина між вікном і підвіконням, а економія піни монтажниками веде до поддувань над або під підвіконням. Наш фахівець зможе виправити цей дефект установки, більш того - без демонтажу підвіконня.
 

Інші роботи


Якщо Вам необхідно виконати якісь роботи, не перераховані вище, все одно дзвоніть, і ми обов'язково Вам допоможемо!
У нас за плечима успішний багаторічний досвід по ремонту і обслуговування всіх видів металопластикових та алюмінієвих вікон. Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.
 
Багаторічний успішний досвід наших фахівців з сервісного обслуговування і ремонту всіх типів алюмінієвих і металопластикових вікон більшості відомих у всьому світі виробників допоможе оперативно вирішити будь-яку Вашу проблему.


Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:


(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua