Регулювання вікон

Регулювання пластикових вікон може знадобитися як відразу після їх установки, так і в ході експлуатації. Нижче ми спробуємо відповісти на питання, які рано чи пізно виникають у всіх власників сучасних металопластикових вікон - що ж таке регулювання і для чого воно потрібно?


Для чого потрібне регулювання вікон

 

Регулювання пластикових вікон - це тонка настройка точного притиску віконної регулювання вікон (Київ)стулки, що виключає виникнення протягів і продувань. Коли регулювання вікна необхідне:

 
  • Після встановлення. У разі неправильного монтажу склопакета в стулку, остання буде погано закриватися і відкриватися;
  • Якщо стулка вікна початку зачіпати раму або деталі фурнітури;
  • Ручка стала провертатися дуже туго або ж навпаки - розбовталася;
  • Ручку заклинило при відкритому положенні стулки і вікно неможливо закрити;
  • Після довгої експлуатації, коли гумовий ущільнювач вже не так щільно прилягає, в результаті чого герметичність вікна порушується;

В останньому випадку стулку вікна можна відрегулювати на притиск до рами і якийсь час не замінювати ущільнювач на новий. Всі ці ситуації є наслідком порушення технології регулювання пластикових віконвиготовлення, неправильної установки або експлуатації конструкції. Виклик майстра нашої компанії для змащення і регулювання Ваших вікон в Києві допоможе Вам уникнути ситуацій, коли необхідний серйозний ремонт вікон.

 


Налагодження та регулювання пластикових вікон


В ході експлуатації навіть самі високоякісні комплектуючі для пластикових вікон відомих виробників вимагають планового регулювання. Усунути несправності, що виникають, і запобігти виникненню нових, більш регулювання вікон (Київ)серйозних, можна спробувати і самому, проте необхідно пам'ятати, що будь-які неправильні маніпуляції з регулюванням вікна неминуче приведуть до втрати останнім функціональності. Отже, основні складні роботи, такі як зняття і установка стулок, заміна фурнітури та інше краще довірити фахівцям, що мають практичний досвід роботи і необхідну базу знань.

Просте регулювання пластикових вікон (Київ пропонує безліч варіантів) займає зовсім небагато часу при наявності необхідного інструменту та практичного досвіду. Заміна гуми на вікна далеко не завжди здатна вирішити регулювання пластикових вікон (Київ)проблему з продування і протягами, адже щільність притиску віконної стулки залежить насамперед від фурнітури рухового механізму.
Наші майстри не тільки швидко виявлять причину проблем і виправлять їх, але ще і проконсультують Вас щодо правильної експлуатації і догляду за пластиковим вікном. Не чекайте, коли дрібна несправність призведе до серйозної поломки, звертайтеся - ми з радістю допоможемо!


Ви можете отримати on-line-консультацію у менеджерів нашої компанії за допомогою skype: bliss.in.ua  

Для оформлення замовлення і визначення точної вартості Вам достатньо викликати нашого фахівця, все інше ми зробимо самі, з урахуванням всіх ваших побажань. Зателефонуйте нам зараз і отримаєте безкоштовну консультацію з будь-якого питання!

044-383-69-60

098-211-77-84

096-703-85-03

E-mail: