Ремонт дверей

​Ремонт дверей в Києві - затребувана послуга, оскільки відремонтувати двері часто набагато дешевше, ніж купувати нові. Модернізація окремих елементів або заміна запчастин істотно заощаджує витрати по відновленню "працездатності" дверей.
Компанія "Блісс" надає допомогу по реставрації і ремонту дверей з різних матеріалів:
 • металопластикові
 • дерев'яні
 • алюмінієві та ін.
Вартість робіт по ремонту і регулюванню дверей визначать наші фахівці після точної оцінки необхідних робіт. Наші майстри нададуть Вам вичерпну консультацію і нададуть рекомендації щодо правильного використання дверей.
Ми, як компанія, яка спеціалізується на установці, ремонті і регулюванню вікон і дверей, готові надати Вам наступний перелік послуг:
 1. ремонт та регулювання дверей;
 2. монтаж дверної ручки;
 3. заміна ущільнювачів;
 4. ремонт дверних замків;
 5. заміна замків в разі їх несправності / зносу;
 6. заміна серцевин;
 7. повна заміна петель і, в разі необхідності, установка додаткових петель;
 8. заміна шпінгалетів;
 9. заміна дверних ручок;
 10. заміна дверного склопакета;
 11. заміна сендвіч панелей в разі їх пошкодження;
 12. установка доводчиків на двері.
Найбільш часті проблеми:

1. Регулювання дверей

Металопластикові двері з часом можуть втрачати частину своїх основних якостей, таких як шумоізоляція і герметичність. Можливі провисання, пропускання потоків повітря. Не поспішайте сильно засмучуватися! У даних ситуаціях підвищити термін служби допоможе якісне регулювання дверей. Ця послуга дозволяє усунути проблему постійних протягів - основну причину скарг на балконні двері. Справа може бути в зносі гуми ущільнювача, просідання петель і т.д. Відсутність щільного прилягання не тільки служить ризиком простудних захворювань, але і впускає сторонні шуми в приміщення.
Рекомендуємо не брати роботу по регулюванню дверей на себе, якщо Ви не є фахівцем в цій галузі, щоб не пошкодити механізми дверної конструкції.
Регулювання дверей (Київ) проводиться після надання консультації та узгодження робіт і вартості з нашими фахівцями

2. Заміна склопакета

Склопакет - тендітна герметична система. При виникненні тріщин і інших ушкоджень заміна склопакета стає необхідною, оскільки пропадають основні їх переваги - звуко- і теплоізоляція. Порушення герметичності може стати серйозною проблемою, якщо на вулиці зима або негода. Компанія "Блісс" оперативно і якісно замінить непридатні склопакети в будь-яких конструкціях: металопластикових, дерев'яних, алюмінієвих
Точна вартість робіт залежить від розміру скла, кількості та ін. факторів. Детальну консультацію Ви зможете отримати від майстра

3. Реставрація ПВХ

 • усунення подряпин на пвх після ремонту;
 • замазка тріщин.
Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:

(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua