Заміна гуми на вікна

Широке поширення металопластикових вікон обумовлено, заміна гуми на вікна (Київ)перш за все, їх практичністю і функціональністю. Сучасні ПВХ конструкції гармонійно вписуються в інтер'єр, забезпечують надійний захист приміщення і, на відміну від своїх дерев'яних «попередників», менш вимогливі у догляді. Якісні комплектуючі для пластикових вікон гарантують їх тривалу експлуатацію, проте, ніщо не вічне і рано чи пізно потребує заміни. Найчастіше проблеми виникають з ущільнювачами, оскільки саме вони найбільше схильні до впливу негативних погодних умов і частих перепадів температур.
Якщо Ви не володієте потрібними знаннями та практичними навиками, з несправностями, що виникають в ході експлуатації вікон, впоратись самостійно буде досить важко. Звернувшись до фахівця, Ви не тільки заощадите час, але і уникнете більш серйозних поломок, які можуть виникнути в процесі неправильно виконаних дій по ремонту.

Наша компанія надає послуги з оперативного і грамотного обслуговування металопластикових вікон в Києві. Ми не тільки допоможемо правильно вибрати ущільнювач для Вашого вікна, але і швидко та якісно зробимо заміну і регулювання вікна.


Що таке гумовий ущільнювач для вікон


Гумовий ущільнювач у віконній або дверній конструкції - заміна гуми на вікна у Києвіелемент, який відповідає за герметизацію приміщення і його захист від протягів, зовнішніх шумів і пилу. Він може бути виконаний з різних матеріалів (каучук, силікон, гума) і буває декількох видів:
 
  • Ущільнювальна гума на віконній рамі;
  • Ущільнювальна гума на віконній стулці;

У закритому положенні віконної конструкції віконні ущільнювачі повинні щільно і надійно прилягати до віконної рами або стулки, створюючи повітряну камеру, від герметичності якої залежать теплоізоляційні властивості склопакета.
Коли необхідна заміна ущільнювачів на пластикових вікнах

 
Більшість з самого початку не приділяють якості і догляду за заміна гумового ущільнювача на вікнаущільнювачем належної уваги, в результаті чого він дуже швидко зношується і втрачає еластичність. Щоб продовжити термін служби цього ізоляційного елемента, його слід добре помити від забруднень і змащувати спеціальним гелем на основі силікону як мінімум двічі на рік. Якщо цього не робити, з часом гума починає зсихатися і розтріскуватися. Визначити, що Ваше вікно потребує заміни гуми ущільнювача досить легко:
 
  • Вікно починає промерзати в зимовий період;
  • На склопакеті став утворюватися конденсат;
  • З'явилися протяги і продування;

Всі ці проблеми неминуче виникають як наслідок порушення герметичності конструкції і, без своєчасного вирішення, можуть призвести до ситуації, коли ремонт пластикових вікон стає неминучістю.
Грамотна заміна віконних ущільнювачів дозволить Вашим вікнам якісно виконувати всі свої функції в будь-який час року.
 

Дізнатися про ціну, уточнити умови заміни, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:


(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua