Заміна склопакета

Сучасні металопластикові вікна - це не тільки зовнішній вигляд Вашого будинку, але ще й багатофункціональна конструкція, що забезпечує приміщенням в ньому затишок, тепло і достатню кількість сонячного світла. Від справності роботи вікон залежить мікроклімат в будинку, наявність пилу, зовнішніх шумів і протягів. Якість віконної конструкції залежить від безлічі факторів, головним з яких є цілісність склопакета.


У яких випадках необхідна заміна склопакета


За своєю суттю склопакет - світлопрозора частина вікна, що включає в себе два і більше стекол. Між собою скло розділене дистанційною алюмінієвої (або пластикової) рамкою і мастикою. Причин для його заміни не так багато:
 
  • Одна з найбільш часто виникаючих проблем, вирішення якої не терпить зволікань - розбите скло або утворення тріщин. Навіть самий незначний скол призводить до порушення цілісності конструкції. В результаті чого скло всередині почне пітніти, заважаючи огляду. Крім того, такий склопакет втрачає свої теплозберігаючі властивості і більше не зможе заміна склопакета (Київ)перешкоджати проникненню холоду в приміщення. Заміна склопакета і точне регулювання вікон повернуть конструкції функціональність;
  • Ще одна поширена проблема - розгерметизація склопакета. Виявити проблему досить легко - по помітній всередині стекол невеликий веселці. Несправність не так критична, як у першому випадку, але затягувати з її рішенням не варто, оскільки з часом ледь помітна райдужка перетвориться в конденсат, якого з перепадом температур буде ставати все більше. Підсумок - постійно запотіваюче вікно, яке не тільки буде заважати огляду, але і не зможе виконувати всі свої захисні функції;
  • Природний знос. На жаль, яким би якісним не було Ваше вікно, в процесі тривалої експлуатації його склопакет зношується і погано справляється зі своїми обов'язками. Ремонт вікон в даному випадку полягає в простій заміна склопакета на новий, можливо більш ефективний, який продовжить життя віконної конструкції і поверне в Ваш будинок тепло і затишок.

Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід роботи з обслуговування пластикових вікон і якісної заміни склопакетів. Ми не тільки допоможемо вибрати найкращий для Вас склопакет, але і проконсультуємо з усіх питань, пов'язаних з його експлуатацією та доглядом.


Як вибрати склопакет


При покупці вікна у сучасного власника будинку чи квартири виникає заміна склопакета (Київ)питання - який склопакет краще ставити? Великий вибір багатофункціональних стекол дозволяє оснастити конструкцію додатковими енергозберігаючими і сонцезахисними функціями. Якщо з якихось причин Ви не зробили цього відразу, Ви завжди можете замінити старий склопакет на новий, більш функціональний. Комі поділу за кількістю камер (однокамерний, двокамерний, трикамерний), склопакети можуть мати додаткові характеристики і бути:
 
  • Тонованими;
  • Сонцезахисними;
  • Енергозберігаючими;

Ми пропонуємо своїм клієнтам унікальні енергозберігаючі склопакети Solar з мультифункціональними стеклами, що відрізняються якісними світлопропускними якостями, але зберігають при цьому в приміщенні тепло і комфорт.
 

Дізнатися про ціну, уточнити умови монтажу, варіанти установки Ви можете у наших менеджерів.

Досить набрати нас за вказаними телефонами:


(044) 383-69-60 
(098) 211-77-84 
(096) 703-85-03

або написати листа

E-mail:  

Можете отримати онлайн консультацію за допомогою  bliss.in.ua